Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 21 listopada 2003 
    

Maxtor na targach komputerowych GamesEXPO


Autor: DYD | źródło: Maxtor | 16:13
Firma Maxtor jest jednym ze sponsorów targów komputerowych "GamesEXPO - Wszystko dla Gracza", które rozpoczęły się dziś w Kielcach i będą trwać do 23 listopada. Maxtor ufundował sześć nagród dla najlepszych graczy w postaci dysków DiamondMax Plus 9 z buforem cache 8 MB i interfejsem ATA, o pojemności 200 GB.

Podczas imprezy odbędą się rozgrywki indywidualne i grupowe w najpopularniejszych grach komputerowych. Równolegle z emocjonującymi turniejami trwa impreza wystawiennicza, w której bierze udział polska czołówka producentów i dystrybutorów gier, oprogramowania multimedialnego, dostawcy usług internetowych, producenci akcesoriów komputerowych dla graczy, komponentów do komputerów PC oraz konsol. Organizatorzy przewidują udział ok. 15 tys. zwiedzających i ok. 3 tys. osób biorących udział w turniejach.

Rozgrywki odbędą się na 100 komputerach PC i 32 konsolach GameCube w sześciu kategoriach:

§ Gry na komputery PC: Black Hawk Down, Call of Duty, Colin McRae Rally 3, Half-Life: Counter Strike, Moto GP 2, Starcraft: BroodWars, Warcraft III: Frozen Throne

§ Gry na konsole GameCube: Soul Calibur 2 oraz Star Wars: Rogue Squadron.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.