Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 26 listopada 2003 
    

Laptopy z P4 Extreme Edition


Autor: Redakcja | 21:40
Liebermann jest producentem 3 nowych modeli notebooków: Studio, Producer, Hollywood. Urządzenia do małych nie należą, gdyż adresowane są do osób korzystających z komputera w domu. Urządzenia wyposażono w ekrany LCD o przekątnych 15, 16 i 17". Notebooki skonstruowano z myślą o grafikach, projektantach korzystających z oprogramowania CAD oraz osobach zajmujących się obróbka wideo.

Procesor P4 Extreme Edition taktowany jest z częstotliwością 3,2 GHz i zużywa około 92,1W energii. Jest to niezwykle dużo jak na urządzenie przenośne, dlatego zastosowano specjalne akumulatory o dużej pojemności, a w celu odprowadzenia znacznych ilości ciepła, miedziany układ chłodzenia z rurkami wypełnionymi gazem. Procesor współpracuje z dwukanałowymi pamięciami DDR433, kartą graficzną Mobility Radeon 9600 PRO, oferuje możliwość montażu 2 dysków twardych i 2 napędów optycznych. Pozostałe wyposażenie to m.in. Bluetooth, porty FireWire, USB 2.0, kontroler sieci WLAN, głośniki wysokiej jakości oraz uniwersalny czytnik kart pamięci. Ceny komputerów: 5999 USD (Studio), 6999 USD (Producer) oraz 5909 USD (Hollywood). [Autor: Frodo]

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.