Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 26 listopada 2003 
    

Itanium 2 wspiera sprzedaż u Fiata


Autor: DYD | źródło: Intel | 22:05
(1)
Fiat wykorzysta procesory Intela do rozbudowy systemu wsparcia sprzedaży "FiatLink". Nowy, obejmujący 17 krajów europejskich system ma usprawnić tradycyjną infrastrukturę maksymalizując wydajność sieci sprzedaży Fiata. System będzie oparty na serwerach wyposażonych w procesory Intel Itanium 2 z oprogramowaniem Oracle9i Real Application Cluster. Dzięki nowemu systemowi, dealerzy Fiata będą mieli dostęp do najbardziej zaktualizowanych informacji. Umożliwi to pomoc klientom w świadomym wyborze samochodu spełniającego ich oczekiwania, z uwzględnieniem wszystkich dostępnych na rynku opcji.

Technologia umożliwiająca stworzenie tak doskonale zintegrowanej i wydajnej sieci wsparcia sprzedaży jest oparta na 3 warstwach - serwerze bazy danych, serwerze aplikacji i systemie typu "front-end". Serwer bazy danych wyposażony jest w 4 procesory Intel Itanium 2 i oprogramowanie RedHat Linux Advanced Server 2.1 oraz Oracle9i Real Application Cluster. Pojedyncza, centralna baza danych zapewni kanałowi sprzedaży dostęp do regularnie uaktualnianych danych spływających z całej sieci.

Serwer aplikacji wyposażony jest w procesor Intel® Xeon™, oprogramowanie RedHat Linux Advanced Server 2.1 i IBM Websphere 4.0. Taka kombinacja umożliwia zarządzanie aplikacjami e-biznesowymi i ich integrowanie. W ostatniej warstwie również pierwszoplanową rolę grają procesory Intel Itanium 2, wraz z systemami Linux i Apache Web Server. Taka konfiguracja umożliwia pracę z aplikacjami webowymi i intranetowymi.

"Inwestycja w najważniejsze, oparte na procesorach Intel Itanium technologie była dla nas biznesowym imperatywem," powiedział Nunzio Cali', Dyrektor IT Fiata. "Wydajność i efektywność naszej sieci sprzedaży jest kluczowym elementem zwiększającym naszą konkurencyjność. Nowy system wsparcia sprzedaży zostanie wdrożony w ciągu najbliższych 2 lat. Dostęp do niego będzie miało 1800 dealerów i 4000 autoryzowanych sprzedawców. Spodziewamy się zwrotu tej inwestycji w postaci jej wpływu na wzrost zysków."

"Fiat, decydując się na tak przyszłościowe, innowacyjne rozwiązanie udowodnił, że ma długoterminową wizję dalszego rozwoju," powiedział Tom Garrison, dyrektor marketingu korporacyjnego w Intelu. "To jedna z tych inwestycji, które określają czy firma myśli jedynie o przetrwaniu, czy też zmierza do objęcia lub utrzymania pozycji lidera w swoim segmencie."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ojjj duzo maja zapasow w magazynie (autor: Shneider | data: 26/11/03 | godz.: 22:12)
    Miiiiikrofalowka, praaaallllllka zamrazallkaaaa. Kto chce?! Kto chce?!. Gratis dorzucamy nowoczesny piecyk elektryczny "Itanium 2". Chce pan kupic? A przy zakupie dwoch piecykow, trzeci dostanie pan gratis. :))))

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.