Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 27 listopada 2003 
    

Aureon 7.1 dla pecetowych melomanów


Autor: DYD | źródło: Digit-Life | 12:36
(1)
TerraTec Electronic (www.terratec.com) przedstawił swój nowy produkt, jakim jest wewnętrzna 8-kanałowa karta dźwiękowa Aureon 7.1 Universe, wyposażona w przedni panel z licznymi gniazdami oraz bezprzewodowego pilota sterującego. Karta wspiera standard odtwarzania 24bit/192kHz jak również efekty dźwięku przestrzennego Sensaura 3D, EAX, ASIO, A3D, 4G Sound, technologie DirectSound, co lasuje ją w czołówce zaawansowanych systemów audio firmy TerraTec dla domowego użytku. karta posiada liczne wyjścia i wejścia dźwiękowe w tym cyfrowe wyjście i wejście optical/coaxial 44.1/48/96 kHz (TOS link). Aureon 7.1 Universe dostarczany jest z oprogramowaniem Intervideo WinDVD (8-kanałowa wersja), Algorithmix Sound Rescue (TerraTec Edition 2.0) oraz sterownikami pod Windows 2000/XP. Najnowsze dziecko TerraTec Electronic zostanie prawdopodobnie wprowadzone do sprzedaży w grudniu. W Niemczech, cena ma oscylować w okolicy 249 euro.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. mr DYD (autor: ein | data: 27/11/03 | godz.: 23:40)
    lasuje ;D sprzet miodzio. moze jakies testy na tpc muzycznych [tych zewnetrznych i nowych zintegrowanych co to pono dorownuja tym pierwszym jakoscia i funkcjonalnoscia]?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.