Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 8 grudnia 2003 
    

RightMark Audio Analyzer 5.2


Autor: DYD | 15:32
(2)
Dzisiaj ukazała się nowa wersja programu do testowania kart dźwiękowych. RightMark Audio Analyzer to aplikacja, która umożliwia w prosty sposób zmierzyć najważniejsze parametry układu dźwiękowego zainstalowanego na karcie. Mierzone są takie parametry, jak odstęp sygnału od szumów, dynamika, charakterystyka częstotliwości czy separacja kanałów stereo. Więcej informacji o programie oraz dokładny opis jego możliwości znajdziecie na oficjalnej stronie audio.rightmark.org. Najnowsza wersja 5.2 posiada kilka zmian i poprawek. RightMark Audio Analyzer w wersji 5.2 dla systemów Microsoft Windows 2000, XP, 95/98/98SE/ME można pobrać stąd (420 KB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. sound storm vs Live5.1 (autor: faf | data: 8/12/03 | godz.: 23:01)
    THD rzedu tysiecznych czesci % na SS na live setne
    reszta prawie porownywalna live o 2dB lepsza dynamika

    hmmm i gdzie ta wyzszosc SS ? skoro na live wykres pasma przenoszenia jest prawie plaski jak stol a na SS lekko faluje na wysokich ?


  2. a czego się spodziewałeś? (autor: h-doc | data: 10/12/03 | godz.: 11:49)
    mamy XXI wiek i zakres audio dla współczesnych chipów nie stanowi żadnego problemu (DAC, ADC, opampy). W dodatku jest to tanie i niezawodne. Dziwne by było, gdyby poszczególne karty dźwiękowe różniły się od siebie w spobób diametralny. A tak to można się podniecać, czy karta ma 0,001 THD czy 0,002.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.