Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 9 grudnia 2003 
    

Mniejszy CeBIT?


Autor: DYD | źródło: 4press / The Register | 11:06
(1)
Specjaliści przewidują, że przyszłoroczne największe w Europie targi branży IT CeBIT przyciągną mniejsza liczbę wystawców, niż w latach ubiegłych. Pocieszające jest to, że spadek frekwencji będzie prawdopodobnie mniej drastyczny, niż miało to miejsce na ostatniej imprezie Comdex w Las Vegas. Jak wynika z raportu prasowego opublikowanego w Niemczech, z powodu słabej sytuacji ekonomicznej wiele firm, w tym m.in. Borland, HP, Oki i Toshiba, nie będzie się prezentować na przyszłorocznych targach CeBIT, pomimo tego że impreza wciąż uważana jest za ogólnoświatowe wydarzenie numer jeden w sektorze.

Na szczęście nie wszystkie firmy wycofują swoją obecność z CeBIT-u, a swój udział na imprezie - która rozpocznie się w przyszłym roku 18 marca - zapowiedziały m.in. Alcatel, Microsoft, Panasonic, Samsung i Sanyo. Microsoft przejmie po HP pierwszą salę wystawienniczą, a Samsung zapowiedział dwukrotne zwiększenie powierzchni wystawienniczej.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czy ktos z czytajaczych TPC (autor: Outsider | data: 10/12/03 | godz.: 22:43)
    byl moze w ubieglym roku. Chcialbym zapytac o dojazd oraz noclegi. Moze ktos zechce sie podzielic informacjami na wszystkie istotne szczegoly wyjazdu na te targi...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.