Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 10 grudnia 2003 
    

Pinnacle ShowCenter


Autor: DYD | źródło: Alstor | 10:48
(1)
W ofercie Pinnacle pojawił się nowy produkt o nazwie ShowCenter. Jest to zestaw, który umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć i innych plików multimedialnych pobranych z komputera PC na ekranie telewizora czy za pośrednictwem zestawu stereo. ShowCenter podłączany jest bezpośrednio do urządzeń domowych, natomiast z komputerem komunikuje się za pośrednictwem sieci Ethernet. Istnieje też możliwość podłączenia komputera przy wykorzystaniu transmisji bezprzewodowej. Urządzenie posiada wbudowany slot PCMCIA pozwalający na użycie dostępnych na rynku kart wi-fi. Wyposażono je również w szereg wyjść i wejść. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania oraz okablowanie umożliwiające podłączenie urządzenia. Zestaw ShowCenter pojawi się na polskim rynku w grudniu. Jego cena to 1449 PLN brutto.

Dołączone do zestawu ShowCenter oprogramowanie automatycznie wykrywa wszystkie zapisane w komputerze pliki multimedialne, dzieli je według kategorii, systematyzuje i umożliwia tworzenie tzw. playlist z poziomu komputera. Po podłączeniu urządzenia do telewizora i zestawu stereofonicznego pliki odtwarzane są z zadziwiającą jakością.

ShowCenter jest to obecnie jedyne tego typu rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie i odtwarzanie zapisanych cyfrowo multimediów w tak prosty sposób. Wystarczy utworzyć odpowiednią playlistę i odtwarzać ją podczas prywatki, spotkania rodzinnego czy podczas kameralnego wieczoru z ulubioną muzyką. Skończy się problem z porysowanymi płytami porzuconymi bez opakowania czy poszukiwaniem ulubionego "kawałka". Oglądanie zdjęć z wakacji na wygodnej kanapie umieszczonej przed telewizorem będzie wygodniejsze niż skupienie kilku osób nad niewielkim monitorem komputerowym.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Pinnacle (autor: kapitan_kloss | data: 10/12/03 | godz.: 15:29)
    ma sterowniki do kitu, a sprzęt jest nie najgorszy

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.