Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 11 grudnia 2003 
    

Turniej Rycerski na komórkę i PC


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 16:42
(1)
Emisja S.A. rozpoczyna pierwszy w Polsce „Turniej Rycerski”, skierowany do żądnych przygód miłośników internetu i komórek. Gra potrwa pół roku i zakończy się 8 czerwca 2004. Udział w Turnieju mogą brać użytkownicy telefonów wszystkich sieci GSM oraz komputerów stacjonarnych z dostępem do internetu.

Turniej składa się z wielu krótkich pojedynków rozgrywanych z różnymi osobami dostępnymi on-line, na specjalnych planszach. Gra przypomina nieco znaną zabawę „Kółko i Krzyżyk”. Ułożenie czterech kul jednego koloru w poziomie, pionie lub na ukos oznacza wygraną rozgrywkę. Podczas rozgrywek uczestnicy walczą o cenne nagrody – srebrne sygnety oraz Rycerski Miecz Zawiszy Czarnego! Wszyscy gracze mogą porozumiewać się ze sobą za pomocą mobilno – internetowego komunikatora Papla Instant, dzięki któremu otrzymują najnowsze wieści ze świata gry. Do Turnieju można zapraszać także graczy spoza Polski.

Walka odbywa się na trzech Arenach – Brązowej, Srebrnej i Złotej. Grę rozpoczyna się od statusu Ciury. Wygrywając kolejne pojedynki i otrzymując punkty można dojść aż do stopnia Księcia. Osobie, która w danym momencie posiada najwięcej punktów przysługuje tytuł Króla. Za każdą walkę otrzymuje się punkty, niektóre starcia są specjalnie premiowane.

Koszt zabawy w Turnieju Rycerskim wynosi 1, 22 zł za grę ściągnięta na komórkę i tyleż samo za rejestrację w Turnieju, komunikator Papla otrzymamy za darmo. Gra dostępna jest dla wszystkich posiadaczy komórek obsługujących język Java. Koszty połączenia GPRS naliczane są według stawek operatorów. Turniej jest również dostępny w wersji na PC. Aby wystartować, trzeba wejść na stronę www.papla.pl/turniej, zalogować się i przystąpić do gry.

Komunikator Papla Instant umożliwia graczom porozumiewanie się w czasie walk ze sobą oraz z „Wyrocznią”. „Wyrocznia” udziela informacji o tym, kto aktualnie zajmuje najwyższe miejsce w rankingu, jacy wojownicy uczestniczący w Turnieju są w tej chwili on-line, kiedy odbywają się najlepiej punktowane rozgrywki oraz jakie nagrody przygotowano dla najlepszych graczy.

Szczegółowe informacje na temat Turnieju można znależć pod adresem www.papla.pl/turniej. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. kolejny sposob aby wyciagnac pieniadze od klientow (autor: Banan | data: 11/12/03 | godz.: 19:14)
    123

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.