Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 12 grudnia 2003 
    

Nowy mostek VIA


Autor: DYD | źródło: 4press / Xbit-Labs | 12:00
VIA Technologies zapowiedziało wypuszczenie na rynek nowego mostka VIA Vectro VT6204, który będzie umożliwiał podłączenie urządzeń IDE przez port USB 2.0. Mostek dedykowany na rynek urządzeń mobilnych będzie umożliwiał wpięcie w port USB np. zewnętrznych dysków twardych czy nośników optycznych. Dzięki zgodności ze specyfikacją USB 2.0 i ATA Revision 6,0 mostek VIA Vectro VT6204 jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami IDE, takimi jak: HDD, CD-RW, DVD-RW, CDROM, DVD ROM, czy urządzeniami sieciowymi wykorzystującymi interfejs IDE. Nowy mostek VIA umożliwia transmisję danych z szybkością 480Mb/s w trybie high speed i 12Mb/s w trybie full speed, a także umożliwia dynamiczne dołączanie urządzeń peryferyjnych do szyny USB.

Rosnące zapotrzebowanie na powiększanie przestrzeni dyskowej systemów komputerowych, efektywna komunikacja pomiędzy urządzeniami oraz szybka transmisja danych to czynniki wyznaczające kierunki prac, podejmowanych przez producentów sprzętu do przechowywania danych, które mają na celu opracowanie rozwiązań zgodnych z najnowszymi standardami komunikacyjnymi i sieciowymi. Nowy mostek VIA Vectro VT6204 jest jednym z urządzeń zgodnych z tym trendem.

W celu zapewnienia dużej elastyczności producentom OEM, układ VIA Vectro VT6204 jest dostępny w dwóch formach: jako karta ze złączem PCI lub formie układu, który może być instalowany bezpośrednio na płycie głównej.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.