Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 29 grudnia 2003 
    

Skaner Fujitsu dla leworęcznych


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 20:00
W styczniu w ofercie firmy Alstor pojawi się nowy skaner do dokumentów Fujitsu fi-5750C. Urządzenie skanuje dokumenty z prędkością 55 stron na minutę i dedykowane jest do pracy w średniej wielkości przedsiębiorstwach lub w departamentach większych korporacji. Skaner Fi-5750C posiada tzw. „flatbed” pozwalający na skanowanie obrazów i dokumentów formatu A3 oraz automatyczny podajnik do dokumentów. Nowością jest wyposażenie podajnika w mechanizm pozwalający na obracanie go w poziomie i ustawianie w dwóch pozycjach. Dzięki temu praca ze skanerem (podawanie papieru do podajnika) odbywać się będzie w sposób komfortowy również dla osób leworęcznych.

Model ten pozwala na skanowanie obrazów z maksymalną rozdzielczością 600x600 dpi. Prędkość skanowania w formacie A4 to 55 stron (PPM) na minutę i 110 obrazów (IPM) na minutę (przy rozdzielczości 200 i 300 dpi w kolorze i B/W). Cena skanera jeszcze nie została ustalona.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.