Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 6 stycznia 2004 
    

Uranus MT417 - interpolowane 5,5-megapikseli


Autor: DYD | źródło: Media-Tech | 14:58
(3)
Cyfrowy aparat fotograficzny Uranus MT417 posiada 4,24-megapikselową matrycę CCD firmy Panasonic. Ten model oferuje interpolację sprzętową do 5,5-megapikseli, dzięki czemu można uzyskać zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 2720 x 2040 punktów. Biorąc pod uwagę możliwości tego urządzenia oraz jego jakość wykonania, stanowi ono silną alternatywę dla podobnych urządzeń znanych marek. Wbudowany teleskopowy obiektyw umożliwia 3-krotne optyczne zbliżenie oraz dodatkowo 4-krotne zbliżenie cyfrowe. Możliwe jest również wykonywanie zdjęć makro z odległości od 15 cm. Aparat Uranus MT417 posiada wbudowaną własną pamięć flash o pojemności 16 MB, a dodatkowo współpracuje z kartami pamięci SD oraz MMC o pojemności do 512 MB. W sprzedaży Uranus MT417 pojawi się od stycznia. Sugerowana promocyjna cena detaliczna wynosi 1199 PLN brutto.

Lampa błyskowa aparatu posiada tryb podwójnego błysku, który redukuje niepożądany efekt "czerwonych oczu". Aparat posiada możliwość automatycznego ustawienia parametrów, co pozwala na uzyskanie optymalnych zdjęć, także w przypadku programów do zdjęć specjalnych (m.in. ruch, portret, zdjęcia nocne itp.). Dostępny jest także szeroki wachlarz manualnych ustawień ekspozycji i balansu bieli. Dodatkowo urządzenie umożliwia również kręcenie filmów w rozdzielczości 320 x 200 pikseli z szybkością 15 klatek/s wraz z zapisem dźwięku.

Uranus MT417 posiada wbudowany 1,6-calowy ekran LCD, spełniający również funkcję wizjera. Aparat jest także wyposażony w normalny wizjer optyczny zsynchronizowany z obiektywem, dzięki czemu użytkownik widzi rzeczywisty obraz także po zastosowaniu zbliżenia. Urządzenie jest wyposażone w interfejs USB 2.0, co pozwala na szybką wymianę plików obrazów z komputerem. Obsługiwany przez urządzenie format DPOF umożliwia bezpośrednie drukowanie zdjęć na specjalnych fotodrukarkach i fotolabach. Dzięki wyjściu sygnału wideo PAL/NTSC, możliwe jest podłączenie aparatu bezpośrednio do telewizora, na którym można przeglądać znajdujące się na karcie SD/MMC lub w pamięci obrazy.

Uranus MT417 jest aparatem o wymiarach: 96 x 61 x 32 mm i wadze 185g bez baterii. Zasilany jest z pojemnego akumulatora litowo-jonowego, pozbawionego niekorzystnego efektu pamięci (stopniowe zmniejszanie się pojemności w miarę użytkowania). Bateria doładowywana jest w znajdującej się w zestawie ładowarce. Urządzenie sprzedawane jest w zestawie wraz z instrukcją obsługi, kablem USB, zasilaczem, pokrowcem i paskiem na nadgarstek, a także z płytą na której znajdują się sterowniki i oprogramowanie firmy Arcsoft.

Aparat Uranus MT417 objęty jest programem PLATINIUM - rozszerzonej, 24 miesięcznej gwarancji door-to-door dla użytkowników końcowych, którzy w ciągu miesiąca od daty zakupu, zarejestrują urządzenie na stronie WWW producenta. Rejestracja jak i uczestnictwo w programie PLATINIUM jest bezpłatne.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. całkiem ładny (autor: Łukasz | data: 6/01/04 | godz.: 19:26)
    .. aparacik.

  2. urynus ? (autor: RusH | data: 6/01/04 | godz.: 22:10)
    nastepny rozlatujacy sie w rekach mediatech- hit supermarketowych wyprzedaszy

  3. ju rajt RusH (autor: kfiat | data: 7/01/04 | godz.: 08:37)
    za 500zł - bo tyle jest wart być powinien powiadam

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.