Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 14 stycznia 2004 
    

Bezprzewodowy router VPN Gigabyte


Autor: Anitka | źródło: 4Press / Digit-Life | 17:50
W ofercie firmy Gigabyte pojawił się nowy bezprzewodowy router VPN GN-BR404W, przeznaczony dla małych przedsiębiorstw. Urządzenie pozwala na podłączenie biura do Internetu oraz umożliwia stworzenie biurowej sieci VPN, pozwalającej pracownikom na szybkie i bezpieczne podłączenie się do sieci firmowej z dowolnego miejsca poza biurem. GN-BR404W posiada wbudowany moduł punktu dostępowego zgodnego ze standardem 802.11g, umożliwiający bezprzewodową komunikację z użytkownikami. Z drugiej strony urządzenie może być podłączone do szybkiego, szerokopasmowego łącza kablowego lub DSL. GN-BR404W może być także konwertowany ze standardu 802.11g do 802.11a, z zachowaniem pełnej kompatybilności, przy użyciu bezprzewodowej karty WLAN GN-WLMA101 firmy Gigabyte.

Dzięki funkcji VPN, GN-BR404W umożliwia telepracownikom lub osobom znajdującym się w podróży, które są wyposażone w punkt końcowy VPN, bezpieczne połączenie z siecią biurową przez Internet. Pakiety danych podlegają szyfrowaniu na obydwu końcówkach, a obydwie strony komunikacji podlegają autoryzacji. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w firewall, chroniący przed wtargnięciem intruzów z zewnątrz. Router może być także skonfigurowany jako filtr, blokujący pracownikom dostęp do Internetu.

Dzięki rozbudowanym możliwościom automatycznej konfiguracji, router GN-BR404W nie wymaga od użytkownika dużej wiedzy. Program Smart Setup II wykonuje automatycznie wszystkie niezbędne czynności, a jedyne zadanie dla użytkownika to otwarcie strony internetowej i podanie nazwy użytkownika i hasła.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.