Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 20 stycznia 2004 
    

Nowy interfejs sieciowy Intela


Autor: DYD | źródło: Intel | 14:57
(1)
Intel zaprezentował interfejs sieciowy Intel PRO/Wireless 2200BG umożliwiający bezprzewodową łączność sieciową w standardach 802.11b i 802.11g. Nowa technologia zapewni wzrost wydajności sieciowej notebooków z technologią mobilną Intel Centrino. Intel PRO/Wireless 2200BG to standardowe, legitymujące się certyfikatem Wi-Fi rozwiązanie WLAN umożliwiające bezprzewodową transmisję danych z prędkością do ok. 54 milionów bitów na sekundę. Nowy interfejs sieciowy pozwala na korzystanie z większej przepustowości sieci domowych i biurowych.

Interfejs sieciowy Intel PRO/Wireless 2200BG składa się z układów: radiowego i komunikacyjnego. Moduły zostały zaprojektowane w oddziałach Intela w Hajfie (Izrael) i w San Diego (USA). Intel PRO/Wireless 2200BG dostępny jest w postaci karty mini-PCI. Będzie jednym z elementów notebooków wykorzystujących technologię mobilną Centrino, które zostaną zaprezentowane w pierwszym kwartale bieżącego roku. Premiera nowych notebooków z interfejsem Intel PRO/Wireless 2200BG w Japonii (zapowiedziana przez firmy Fujitsu, Matsushita Electric Industrial, NEC, Sony i Toshiba) odbędzie się w najbliższych tygodniach.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. intel smierdzi (autor: RusH | data: 21/01/04 | godz.: 02:04)
    nadal nie ma driveruf pod linuxa, wifi intela smierdzi

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.