Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 20 stycznia 2004 
    

Aficio dla firm


Autor: Anitka | 15:38
Ricoh rozszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych o Aficio 2232C i Aficio 2238C, które łączą funkcje kopiarki, drukarki, faksu i skanera sieciowego w jednym urządzeniu. Oferując prędkość druku 32-38 stron na minutę, a w kolorze - 24-28 stron na minutę, przeznaczone są dla biur, gdzie potrzebna jest wydajna czarno-biała drukarka, oraz czasem szybki wydruk kolorowy.

Funkcje dziurkowania, zszywania i tworzenia broszur pomagają nadać dokumentom żądany wygląd. Wersja standardowa oferuje tryby dwustronnego drukowania i kopiowania, przy czym charakteryzują się one taką samą prędkością pracy, jak tryby jednostronne. Funkcja multi-bin tray (tace dedykowane do poszczególnych aplikacji) pozwala oddzielić różne rodzaje dokumentów, np. faksy i wydruki.

Sterownik drukarki - RPCS - pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcje obróbki dokumentów oraz wybrać żądane ustawienia drukowania przez kliknięcie na stworzoną wcześniej ikonę. Indywidualne ustawienia mogą zostać zachowane i wykorzystane następnym razem, co pozwala uniknąć czasochłonnego wyboru opcji druku.

Modele Aficio 2232C/2238C wyposażone są w oprogramowanie Web Image Monitor.

Bezprzewodowe łącza LAN i Bluetooth pozwalają utworzyć pojedyncze bezprzewodowe połączenie i tym samym podnieść tempo pracy. Opcjonalne złącza USB i IEEE 1394 (Firewire) są zgodne z wszystkimi najważniejszymi sterownikami i środowiskami sieciowymi.

Web Smart Device Monitor, włączony do wersji standardowej, ułatwia centralne kierowanie i nadzór urządzeń poprzez interfejs przeglądarki internetowej. Obydwa urządzenia mogą być zdalnie obsługiwane oraz stale monitorowane z dowolnego komputera, co pozwala na aktywne nadzorowanie ich statusu.

Wprowadzane urządzenia będą dostępne na rynku polskim z końcem lutego'04. Produkowane przez Ricoh urządzenia Aficio2232C/2238C będą dystrybuowane w Polsce również pod markami: Gestetner, Nashuatec, RexRotary (pod wspólną nazwą: DSc332/338) oraz Danka/Infotec ISC2432/2838 i Lanier LD232c/238c.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.