Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 lutego 2004 
    

Odtwarzacz MP3 Beatman Flash 128 FM


Autor: Anitka | 13:08
Nowy odtwarzacz mp3 od firmy Freecom, Beatman Flash, oferuje 128 MB zintegrowanej pamięci flash oraz wbudowane radio FM. Urządzenie pozwala na odtwarzanie zarówno plików MP3 jak i WMA. Zostało wyposażone w cztero-wierszowy wyświetlacz z podświetleniem, na którym można odczytać wszelkie dostępne informacje o odtwarzanych utworach. Odtwarzacz może być również wykorzystany jako dyktafon, pozwalając na nagranie ponad 30 godzin materiału. Wymiary playera wynoszą odpowiednio 52.6 x 56.7 x 17.5 mm, natomiast waga 44 g. Odtwarzacz „opakowany” jest w solidną, srebrną obudowę, posiada dodatkowo system odporności na wstrząsy.

Pliki muzyczne można przekopiować do playera przy pomocy zawartego oprogramowania Digital Audio Manager oraz złącza USB. Oprócz wspomnianego oprogramowania w zestawie znajdują się także słuchawki Sennheiser MX 300, kable USB oraz 3 wymienne obudowy. Beatman Flash 128 jest już dostępny w Europie w sugerowanej cenie 139.99 Euro. Produkt posiada 2-letnią gwarancję producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.