Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 1 czerwca 2001 
    

Wirus, którego nie było


Autor: Marecek | 00:07
Jeżeli dostaliście emaila z informacją o nowym wirusie, kryjącym się pod postacią pliku sulfnbk.exe, zignorujcie ją. Pewien pomysłowy Portugalczyk miesiąc temu napisał żartobliwą informację do znajomych, ostrzegając ich o niebezpieczeństwie i potrzebie natychmiastowego usunięcia "wirusa", który swą aktywność ujawni w dniu 1 czerwca. "Cynk" rozszedł się w mgnieniu oka po całym kraju i trafił na Wyspy Brytyjskie, a stamtąd do reszty Europy. Socjologowie dostrzegają tu objawy pewnego rodzaju masowej histerii - informacja o wirusie rozprowadzana hurtowo do wszystkich znajomych przyczynia się do znacznego i niepotrzebnego obciążenia sieci, stąd prośba:
Plik "sulfnbk.exe" jest standardowym elementem systemu Windows 98/Me. Nie należy go usuwać. Aby sprawdzić czy w komputerze nie ma prawdziwych wirusów proszę skorzystać z np. bezpłatnego Skanera On-Line ze strony www.mks.com.pl

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.