Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 11 lutego 2004 
    

Nowy Prezes LG Electronics Polska


Autor: DYD | 19:44
Nowy rok rozpoczął się od zmian w LG Electronics. Dong Woong Shin objął funkcję prezesa polskiego oddziału korporacji. Jak deklaruje, jednym z jego najważniejszych celów będzie "staranie, o to, aby ludzie czerpali jak najwięcej satysfakcji i zadowolenia z użytkowania produktów LG".

Obejmując nowe stanowisko, prezes LGE za najważniejsze swoje zadanie uważa zapewnienie klientom satysfakcji z użytkowania produktów LG. Przede wszystkim wzmocnione zostaną działania marketingowe. W odróżnieniu od deklaracji konkurencji, nowy szef LGE Polska nie zamierza przekładać ich skuteczności bezpośrednio na wzrost sprzedaży. "Skuteczny marketing powoduje, ze klienci przywiązują się do marki, wiążą z nią pozytywne emocje".

Chciałbym także, abyśmy wszyscy rozumieli jak ważny jest profesjonalizm i szybkie reagowanie na zmiany rynkowe. Tylko tak będziemy w stanie dostrzegać zmieniające się potrzeby konsumentów i dostosowywać naszą ofertę właśnie do nich." - tłumaczy Dong Woong Shin. "Nasz slogan korporacyjny: Life's good, doskonale komunikuje nasza filozofię. Musimy się starać, aby nasi Klienci czuli, jak wiele radości może im sprawić użytkowanie naszego sprzętu" - dodaje nowy prezes LG Electronics.

Dong Woong Shin pracuje dla LG Electronics od ponad dwudziestu lat, a od czternastu lat w przedstawicielstwach zagranicznych firmy. Do Polski przyjechał z Egiptu, gdzie również sprawował funkcję prezesa.

Urodził się w Seulu w Korei, jest absolwentem Wydziału Administracji Biznesu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.