Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 16 lutego 2004 
    

ABIT uhonorowany certyfikatem ATI


Autor: DYD | 23:52
(2)
Oficjalnie podajemy, to co już było wiadome, że ABIT zdecydował się na rozpoczęcie partnerskiej współpracy z firmą ATI - jednym z wiodących producentów rozwiązań graficznych. Użytkownicy produktów ABIT-a będą mieli dzięki temu możliwość skorzystania z zalet kart graficznych z chipami ATI wyposażonych w najnowsze rozwiązania z serii ABIT Engineered. Pierwsza z kart z nowej serii - Radeon 9800XT - wchodzi właśnie do sprzedaży na całym świecie. Została ona uhonorowana tytułem "certyfikowanej przez ATI".

Według firmy ATI zbudowana na bazie jej układu karta graficzna firmy ABIT spełnia wymagania niezbędne do przyznania jej certyfikatu: "...[karta] została przetestowana przez zespół ds. certyfikacji ATI AIB pod kątem spełniania wymagań odnośnie jakości, niezawodności i łatwości użycia. Certyfikat AIB jest wyróżnieniem przyznawanym produktom, które przeszły testy i spełniają określone oczekiwania w zakresie jakości, użyteczności i niezawodności.

Nie wszystkie produkty uzyskują status certyfikowanych. Certyfikacja AIB to najwyższe wyróżnienie firmy ATI pod względem jakości". Certyfikat taki posiada obecnie karta graficzna ABIT Radeon 9800XT, do której już wkrótce dołączyć powinny pozostałe serie produktów firmy ABIT na bazie układów 9600 i 9200.

Firma ABIT wprowadza do swojej oferty kart graficznych modele Radeon 9800XT, Radeon 9600XT, Radeon 9600, Radeon 9600SE, 9200SE-DT i 9200SE-T. Trwają także prace nad następną generacją tego typu rozwiązań, włączając w to produkty korzystające z technologii PCI-Express.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. lol (autor: Franz | data: 17/02/04 | godz.: 02:28)
    ale wymogi;) latwosc obslugi;) jakosc i niezawodnosc - chyba wszyscy producenci ati to spelniaj. ale jak chca sie bawic w certyfikaty i inne duperele to czemu nie;))

  2. zawsze (autor: majek | data: 17/02/04 | godz.: 10:46)
    moga sobie naklejke strzelic na pudelku ze maja certyfikat :) jak tak dalej pojdzie ze wszyscy przechodza na ATI - to kto bedzie produkowal GF? - prolink? :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.