Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 20 lutego 2004 
    

ABIT przedstawił nowe logo


Autor: DYD | 12:45
(1)
ABIT poinformował o nowym wizerunku korporacyjnym - wkrótce stare, zielone logo zastąpi srebrne. "Poczynając od początku roku 2003 ABIT dokonał znaczących zmian, mających na celu produkowanie najbardziej niezawodnych i charakteryzujących się najdłuższym okresem bezproblemowego użytkowania produktów na rynku. Przeprowadzone w ostatnich 14 miesiącach zmiany w zakresie wykorzystywanych w konstrukcji komponentów oraz procedur testowych i procesów produkcyjnych pozycjonują firmę ABIT w sposób, który pozwala nam z całym przekonaniem stwierdzić, że jakość naszych produktów, ich niezawodność, stabilność i wykonanie są w branży niezrównane." - stwierdza dyrektor marketingu Scott Thirlwel

Advanced Durability kładzie na barkach producenta większą odpowiedzialność w zakresie tworzenia solidnych i trwałych produktów o jakości, niezawodności i stabilności gwarantujących bezproblemowe ich użytkowanie przez długi okres czasu. Nowe logo korporacyjne będzie odtąd wykorzystywane we wszystkich materiałach marketingowych oraz na opakowaniach produktów firmy ABIT-a.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. taaa (autor: Chrisu | data: 23/02/04 | godz.: 12:43)
    pewnie sami stwierdzili że hasło: "Your reliable partner" do nich nie pasuje :D.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.