Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 10 marca 2004 
    

Premiery Sony Ericsson


Autor: Anitka | źródło: 4Press / Sony Ericsson | 12:33
Firma Sony Ericsson zaprezentowała trzy nowe modele telefonów komórkowych dla rynku europejskiego oraz przystawkę Media Viewer, umożliwiającą bezprzewodowe przesyłanie materiałów audio-wideo z telefonu do telewizora.

Najbardziej zaawansowanym z nowych telefonów jest model S700. Spośród „komórek” dostępnych na rynku wyróżnia się on nietypową budową – klawiatura jest wysuwana spod ekranu. Na uwagę zasługuje też wbudowany aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości aż 1,3 megapiksela i duży, 2-3 calowy ekran o rozdzielczości 240x320 pikseli. Ponadto model ten został wyposażony w moduł Bluetooth, Java 2.0, engine firmy Hi Corp, dzięki któremu aparat radzi sobie z generowaniem trójwymiarowej grafiki a także stworzono możliwość odtwarzania plików MP3. Do rozbudowy i wymiany danych z innymi urządzeniami służy slot na karty Sony Duo Memory Stick.

Z kolei telefon Z500 to pierwszy model Sony Ericsson z obsługą technologii EDGE, umożliwiającej pobieranie danych z prędkością do 240 kb/s. Z500 posiada rozkładaną obudowę z dwoma ekranami, aparat cyfrowy VGA oraz rozbudowany organizer. Komponowanie polifonicznych dzwonków umożliwia aplikacja DJmixer. Podobny program posiada też trzecia premiera – model K700. To urządzenie również posiada aparat VGA, a oprócz tego radio, odtwarzacz plików MP3 i moduł Bluetooth.

Oprócz nowych telefonów, Sony Ericsson zaprezentowało też innowacyjne akcesoria, m.in. przystawkę Media Viewer MMV-100. To nic innego jak moduł Bluetooth wpinany do telewizyjnego euro-złącza. Pozwala ona przesyłać drogą bezprzewodową obrazy i dźwięki z telefonu do telewizora czy projektora.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.