Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 12 marca 2004 
    

APC na targach CeBit 2004


Autor: DYD | 13:34
Firma American Power Conversion (APC) poinformowała o planach wystawienniczych APC na najbliższych targach CeBit 2004, które odbędą się w dniach 18-24 marca 2004 w Hanowerze. Wśród wielu nowych rozwiązań i produktów znajdą się między innymi: nowej generacji produkty UPS z nagradzanej rodziny Smart-UPS, mobilne i elastyczne rozwiązania dla sprzętu przenośnego, domowego i dla małych biur, narzędzia nowej generacji InfraStruXure Manager oraz nowe linie produktów APC Travel Power Case.

Smart-UPS model 750VA oferuje sześć wyjść i moc do 500 W. Jednostka oferuje także łączność przez porty USB i szeregowy oraz wbudowane gniazdo SmartSlot pozwalające na integrację ze wszystkimi akcesoriami do zarządzania zasilaniem z rodziny APC SmartSlot.

APC Wireless Mobile Router i Card Bus stanowią bezprzewodowe rozwiązanie sieciowe dla sprzętu przenośnego, domowego i dla środowisk biurowych. Bezprzewodowy przenośny router umożliwia użytkownikowi komputera stacjonarnego lub przenośnego dostęp do sieci bez konieczności podłączenia do niej odpowiedniego przewodu. Router zasilany jest poprzez port USB lub przez dołączony adapter i zajmuje niewiele miejsca. Router APC Wireless Mobile Router to jedno z niewielu przenośnych rozwiązań dostępnych na rynku.

InfraStruXure Manage r- narzędzie nowej generacji umożliwiające zarządzanie infrastrukturą NCPI (network-critical physical infrastructure, kluczowa infrastruktura fizyczna sieci) centrum danych lub serwerowni. Narzędzie to oferuje możliwość łatwego wdrożenia i pozwala zminimalizować koszty utrzymania; wykorzystuje standardowe protokoły i zbiera informacje na poziomie poszczególnych urządzeń, co gwarantuje znaczną przejrzystość warstwy NCPI. Przejrzystość ta wymagała wcześniej ogromnych nakładów finansowych, wynikających z kosztów pobierania dużych wolumenów informacji.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.