Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 22 marca 2004 
    

Mniejsze karty MultiMediaCard


Autor: DYD | źródło: 4press / AsiaBizTech | 13:45
Firma SanDisk opracowała nowe karty MMC Reduced Size o zmniejszonych gabarytach, które będą mogły być wykorzystywane np. w telefonach komórkowych. Jak podaje producent, to jedne z najmniejszych pamięci flash dostępnych na rynku, których rozmiar stanowi około połowy wielkości standardowych produktów. Nowe karty mają 24 mm wysokości, 18 mm szerokości i 1,4 mm grubości. Dzięki mechanicznemu "przedłużaczowi", zmniejszone karty MMC mogą być także używane w czytnikach o tradycyjnych rozmiarach oraz slotach SD.

Nowe pamięci flash MMC firmy SanDisk dostępne są w pojemnościach 32-, 64- i 128 MB, a początek ich sprzedaży zaplanowany jest na drugi kwartał tego roku. Ceny OEM wynoszą od 14,5 USD za najmniejszą kartę do 40USD za 128MB urządzenie.

Wiceprezes ds. marketingu produktów firmy SanDisk, Bo Ericsson, powiedział że karty MMC Reduced Size uzupełniły ofertę pamięci flash dedykowanych dla telefonów komórkowych. "Obecnie mamy pełną linię produktów, które są zgodne z wszystkimi gabarytami stosowanymi w telefonach".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.