Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 23 marca 2004 
    

Trzy kolory Sanyo


Autor: DYD | źródło: 4press / DCR | 12:28
Sanyo zaprezentowało nowy model kompaktowego aparatu cyfrowego. Xacti VPC-J4 posiada 4-megapikselową matrycę CCD i duże możliwości wideo. Będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - pomarańczowej, srebrnej i czarnej. Wymiary aparatu Sanyo Xacti VPC-J4 to 101 x 46 x 26 mm, waga (z kartą pamięci i baterią) - 149 g. Urządzenie zostało wyposażone w jasny obiektyw z wewnętrznym zoomem optycznym 2,7x (F2.7). Maksymalna rozdzielczość wykonywanych zdjęć to - dzięki interpolacji - aż 8 megapikseli, dzięki czemu fotografie można drukować nawet w formacie A3. Zapis udźwiękowionych filmów wideo dokonuje się w rozdzielczości VGA z jakością 30 klatek na sekundę. Podczas zapisu można używać zoomu.

Zdjęcia i filmy są rejestrowane na kartach SD i MMC, do komputera trafiają za pośrednictwem szybkiego łącza USB2.0. Sprzedaż aparatów Xacti VPC-J4 rozpocznie się w kwietniu. Niestety, cena wciąż nie została ujawniona.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.