Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 marca 2004 
    

Itronix GoBook - na deszcz, śnieg i pył


Autor: DYD | 14:50
Firma Passus podpisała umowę z amerykańskim producentem przenośnych systemów komputerowych firmą ITRONIX Corp., na mocy której Passus został autoryzowanym dystrybutorem produktów w Polsce. Urządzenia Itroniksa przystosowane są do pracy w ciężkich warunkach, świetnie sprawdzają się w pracy w deszczu, w śniegu i w pyle. W pierwszej kolejności w Polsce dostępny będzie GoBook Tablet PC.

GoBook Tablet PC został stworzony dla wszystkich, którzy w swej pracy muszą używać urządzeń o zwiększonej odporności. Tablet zdaje egzamin w trudnych warunkach: w deszczu, śniegu, pyle, będąc wystawiony na wstrząsy, wibracje oraz działanie środków chemicznych. Wyposażono go w odlewaną obudowę magnezową oraz szczelne porty I/O. Urządzenie działa w zakresie temperatur -20°C do +60°C.

GoBook Tablet PC ma ergonomiczny kształt, jest wytrzymały na wstrząsy i w pełni mobilny. "Nasi klienci, a wśród nich pracownicy serwisów terenowych, towarzystw ubezpieczeniowych oraz służb mundurowych, oczekują rozwiązań zapewniających wysokiej jakości pracę w każdych warunkach - twierdzi Przemysław Pacanowski, specjalista ds. mobilnych rozwiązań w Passus - "Itronix wydaje się być zatem najlepszym rozwiązaniem wśród przenośnych komputerów o mocnej konstrukcji. To pewność połączenia, a tym samym wysoka efektywność pracy".

GoBook Tablet PC waży zaledwie 1,7 kg wraz z akumulatorem i ma wymiary: 27,0 x 18,4 x 4,2 cm - co czyni go najmniejszym oraz najlżejszym spośród tabletów PC o wysokiej wytrzymałości. Wykorzystuje system operacyjny Microsoft Windows XP Tablet PC Edition, dysponuje oszczędnym procesorem Inlet Pentium III 866 MHz. W urządzeniu zastosowano moduły sieci 802.11b (WLAN), Bluetooth oraz GPRS. Urządzenie dysponuje paskiem ułatwiającym noszenie w ręku, paskiem do noszenia na ramieniu oraz etui ułatwiającym swobodną obsługę.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.