Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 marca 2004 
    

Kingston sponsorem turnieju ACON4


Autor: DYD | 21:19
Firma Kingston poinformowała o swoim udziale w organizacji Światowego Turnieju ACON4, obok ABIT Computer Corporation jako głównego organizatora, oraz firm Intel Coporation, Dong Feng Yueda Kia Motors, Western Digital i Viewsonic. Impreza ACON4 rozpoczęła się 12 marca 2004 r. turniejami kwalifikacyjnymi w 19 krajach i terytoriach, łącznie w 50 miastach. Najlepszy gracz z każdego regionu zostanie zaproszony na turniej finałowy, który odbędzie się 6 czerwca 2004 r. w Szanghaju w Chinach. Reprezentanci poszczególnych regionów zmierzą się w grze Warcraft III: The Frozen Throne, której ostateczny rezultat wskaże mistrza ACON4.

Kwalifikacje do ACON4 odbywają się w 19 krajach i regionach: USA, Kanada, W. Brytania, Niemcy, Francja, Korea, Chiny, Australia, Tajlandia, Japonia, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Włochy, Tajwan, Hiszpania, Polska, Rosja.

Stawka w ACON4 jest wysoka: zwycięzcy z poszczególnych regionów będą mieli możliwość odbycia bezpłatnej wycieczki do Szanghaju oraz szansę wygrania najatrakcyjniejszych nagród spośród wszystkich oferowanych w innych turniejach tego typu, w tym samochodu firmy Dong Feng Yueda Kia Motors. Pełna lista nagród turnieju ACON4 zostanie opublikowana w ciągu dwóch tygodni.

ABIT, Kingston, Intel, Dong Feng Yueda Kia Motors, Western Digital i Viewsonic zapraszają graczy z całego świata do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w turnieju ACON4. Dokładne
informacje na temat rejestracji do udziału w turniejach kwalifikacyjnych można znaleźć na stronie www.abitgamer.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.