Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 marca 2004 
    

N-Gage 2 już wkrótce


Autor: DYD | źródło: 4press / GI | 12:28
Wszystko wskazuje na to, że już w połowie kwietnia Nokia zaprezentuje urządzenie N-Gage 2. Pierwsze informacje o nowym urządzeniu zostały zaprezentowane podczas Game Developers Conference. Przedstawiciele Nokii ujawnili, że "dwójka" w stosunku do aktualnego modelu ma posiadać wygląd bardziej przypominający zwykły telefon - zdecydują o tym standardowe umieszczenie głośnika i mikrofonu. Fiński koncern zapewnia jednak, że wciąż będzie to przede wszystkim konsola do gier, a dopiero później telefon komórkowy. Nie wiadomo, na ile poprawiona zostanie specyfikacja techniczna nowego modelu, gdyż producent skoncentrował się przede wszystkim na wyeliminowaniu ewidentnych wad N-Gage, w tym irytującej użytkowników wymiany kart z grami, przy której obecnie trzeba niemal rozmontować telefon.

Zbliżająca się premiera N-Gage 2 nie jest niespodzianką - pierwsze podejście Nokii do rynku przenośnych konsol do gier okazało się porażką. Prezentacji spodziewano się jednak dopiero podczas majowej imprezy E3. Według najnowszych informacji, pokaz prasowy nowej konsolki Nokii odbędzie się już 14 kwietnia. Premierze N-Gage 2 ma towarzyszyć wprowadzenie na rynek nowych gier, w dużym stopniu wykorzystujących komunikacyjne możliwości urządzenia. Ma być to atut N-Gage w walce z konkurencją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.