Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 2 kwietnia 2004 
    

Wielofunkcyjne pamięci M-Systems


Autor: DYD | źródło: 4Press / AsiaBizTech | 12:01
Firma M-Systems wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - pamięć flash NAND mDiskOnChip G3 - zgodny z technologią MLC. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o routerach, switchach, bramkach GSM, oraz cyfrowych aparatach fotograficznych i kamerach wideo.

Podstawową różnicą pomiędzy pamięciami mDiskOnChip G3 a podobnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku jest fakt, że nowość M-Systems jest zgodna z prawie wszystkimi stosowanymi w urządzeniach przenośnych architekturami procesorów, w tym ARM, MIPS, Power PC i x86. Zgodność dotyczy także zastosowania różnych systemów operacyjnych - Microsoft Windows CE.NET, Linux i VxWorks.

Nowe urządzenie M-systems wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym x2 (w terminologii M-Systems to MLC), TrueFFS (standard branżowy przedłużający czas życia chipów oraz określający definicję błędów i algorytmy korekcji), a także eXecute In Place (XIP), czyli zdolność do wykonywania kodu bezpośrednio z pamięci flash, bez uprzedniego ładowania do bufora RAM.

W chwili obecnej seria DiskOnChip firmy M-Systems zawiera następujące produkty - mDiskOnChip G3 i DiskOnChip Millennium Plus - umożliwiający obsługę kaskadowo połączonej pamięci łącznie do 256MB, modularne uDiskOnChip USB (16-512MB), oraz rodzinę (16MB to 1GB) układów DiskOnChip 2000 w standardowej 32-bitowej obudowie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.