Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 6 kwietnia 2004 
    

Trust 1220S PowerC@m Optical Zoom


Autor: DYD | 13:07
Nowy aparat Trust 1220S PowerC@m Optical Zoom (info: www.trust.com) zawiera matrycę CCD firmy Panasonic o wielkości 4,0 megapiksela oraz trzykrotny zoom optyczny i 4x cyfrowy). Korzystając z wbudowanego mikrofonu można zrobione zdjęcie opatrzyć krótkim komentarzem. Aparat umożliwia ręczne określanie pola ostrości.

4 cm kolorowy ekran TFT LCD służy jednocześnie jako bezpośredni wizjer aparatu i wyświetlacz do oglądania zdjęć i wideo. Za pomocą wyświetlacza i przycisków sterowania można dostosować różne ustawienia menu, takie jak oświetlenie, balans bieli itd. Jednym z dostępnych ustawień jest obracanie zdjęć na wyświetlaczu, dzięki czemu zdjęcia zrobione pionowo mogą być wyświetlane na ekranie w poziomie. Aparat wyposażono w tryb zdjęć sekwencyjnych, w którym wystarcza jedno naciśniecie przycisku, aby zrobić trzy kolejne zdjęcia w ciągu dwóch sekund. Aparat może być również używany w funkcji kamery wideo.
Zdjęcia są zapisywane w wewnętrznej pamięci o pojemności 14 MB, którą można zwiększyć do 256 MB za pomocą karty pamięci SD/MMC. Wszystkie zapisane zdjęcia można oglądać bezpośrednio na ekranie telewizora, korzystając z załączonego w komplecie kabla telewizyjnego. Przenoszenie zdjęć do komputera umożliwia kabel USB, również załączony w komplecie.

Opakowanie Trust 1220S PowerC@m Optical Zoom zawiera ponadto: 2 baterie Duracell Ultra typu AA, futerał, pasek na rękę, mini statyw, CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem, a także instrukcję obsługi. Aparat Trust 1220S PowerC@m Optical Zoom jest objęty dwuletnią gwarancją.

Sugerowane cena detaliczna, z VAT-em Trust 1220S PowerC@m Optical Zoom - 1029 PLN.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.