Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 7 kwietnia 2004 
    

Hybryda PDA i odtwarzacza filmów marki Archos


Autor: DYD | źródło: 4Press / Digit-Life | 13:59
Coraz częściej na rynku pojawiają się produkty łączące w sobie całkowicie odrębne funkcje. Jedną z takich właśnie nowości jest urządzenie Archos AV500, które jest organizerem i jednocześnie przenośnym odtwarzaczem filmów. AV500 posiada kolorowy ekran LCD o rozdzielczości 704x480 LCD i dysk twardy, dostępny w dwóch pojemnościach - 20 lub 40GB. Urządzenie jest kompatybilne z formatem DivX/MPEG4, a także DRM dla WMA i WMV9. Sprzęt oczywiście jest wyposażony w szereg aplikacji typowych dla organizerów, takich jak: kalendarz, notes, czy klient poczty elektronicznej.

Hybryda Archos posiada szereg technologii komunikacyjnych, w tym Ethernet, WiFi, Bluetooth i GSM, a także dwa porty USB2.0. Producent nie ujawnił na razie rozmiarów urządzenia, ale można podejrzewać że jego wielkość będzie porównywalna ze sprzętem Jornada Pocket PC. Sprzedaż AV500 ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, przy czym cena pozostaje na razie nieznana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.