Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 14 kwietnia 2004 
    

Telewizja w telefonie Toshiby


Autor: DYD | źródło: 4Press / AsiaBizTech | 11:54
Z końcem kwietnia w ofercie japońskiego oddziału firmy Vodafone KK, pojawi się telefon Toshiba V401T wyposażony w tuner telewizji naziemnej. Urządzenie posiada opcję zapisu do 12 minut audycji w wewnętrznej pamięci telefonu (o pojemności 24MB), z szybkością 5 klatek na sekundę i w rozdzielczości 160 x 120 pikseli. Oprócz odbioru naziemnego sygnału telewizyjnego, V401T pozwala słuchać także radia, a dzięki wbudowanemu czujnikowi obrazu, telefon może także pełnić rolę cyfrowego aparatu fotograficznego.

Telefon V401T umożliwia wyświetlanie obrazów TV o jakości QVGA z szybkością 30 klatek na sekundę. Zewnętrzne wymiary nowego telefonu Toshiby wynoszą 48 x 95 x 26mm, a jego waga to 114g. "W tym roku będzie duża ilość wydarzeń sportowych, np. letnia olimpiada w Atenach. Spodziewamy się, że nasz nowy telefon z wbudowanym tunerem TV będzie produktem, za sprawą którego zwiększymy swoją obecność na rynku telefonów komórkowych" - powiedział przedstawiciel producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.