Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 14 kwietnia 2004 
    

Barebone Go PC Gigabyte


Autor: DYD | źródło: 4Press / Inquirer | 13:02
Tajwański producent sprzętu komputerowego, firma Gigabyte, rozpoczął sprzedaż niewielkiego komputera typu barebone o nazwie Go PC. Sprzęt będzie częścią serii produktów G-Max.

Jak podaje producent, urządzenie jest mniejsze o około 2-3 centymetry od rozwiązań konkurentów i mierzy 27,5 x 18,4 x 16cm. Komputer będzie oparty na płycie Gigabyte z chipsetem SIS 661FX, ze zintegrowaną kartą Ethernet i sześciokanałowym rdzeniem dźwiękowym oraz na procesorze Intela. Urządzenie posiada dwa sloty DIMM DDR, jedno złącze AGP 8x, a także po jednym porcie USB 2.0, FireWire i S/PDIF. Dodatkowo, w panelu I/O (umieszczonym po lewej stronie komputera) znajdują się jeszcze dwa sloty na karty pamięci. W kostce standardowo montowany jest także 5,25-calowy napęd CD.

Gigabyte planuje premierę komputerów Go PC jeszcze przed końcem roku, ale na razie nie ujawnił informacji na temat cen zapowiadanego sprzętu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.