Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 14 kwietnia 2004 
    

Odtwarzacz mniejszy od papierosa


Autor: DYD | źródło: 4Press / Akiba | 14:56
W ofercie firmy Vertex Link pojawiła się nowa wersja odtwarzacza MP3/WMA iAudio 4, z pamięcią o pojemności 512MB. Premiera tego urządzenia w Japonii miała miejsce pod koniec lutego, ale dotychczas były dostępne jedynie urządzenia w wersjach 128MB i 256MB.

Na stronie internetowej producent wycenił urządzenie na 30 240 jenów (ok. 285 USD). Odtwarzacz posiada srebrną obudowę, na tle której bardzo korzystnie prezentuje się ekran LCD o rozdzielczości 128 x 64 pikseli, podświetlany w jednym, wybranym ze 124 dostępnych kolorów. Urządzenie obsługuje format znaczników ID3, które mogą być wyświetlane w kilku różnych językach, w tym japońskim.

Odtwarzacz iAudio 4 posiada 5-stopniowy korektor dźwięku oraz funkcje BBE, Mach3Bass, MP Enhance i 3D Surround. Urządzenie obsługuje formaty MP3, WMA, ASF i WAV. Oprócz funkcji odtwarzania, iAudio 4 posiada linię wejściową i koder MP3 dzięki czemu może także pełnić rolę dyktafonu. Użytkownik może także zapisywać sygnał z wbudowanego tunera FM.

Wymiana plików pomiędzy komputerem i odtwarzaczem jest realizowana w oparciu o złącze USB 1.1. iAudio 4 zasilany jest z pojedynczej baterii AAA, która pozwala na odtwarzanie muzyki przez 15 godzin. Zewnętrzne wymiary urządzenia wynoszą 32 x 17 x 75mm, a jego waga to 33g.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.