Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 15 kwietnia 2004 
    

ATI przyłącza się do ACON4


Autor: DYD | źródło: e-mail | 14:12
Obejmujący 20 krajów i terytoriów turniej gier komputerowych ACON4 ma aspiracje być największą imprezą tego typu roku 2004 z nagrodami o łącznej wartości ponad 150 tysięcy USD. Lista sponsorów turnieju (Abit, Intel, Kingston, Kia Motors, Western Digidal, Viewsonic) powiększa się obecnie o znanego i cenionego producenta rozwiązań graficznych - firmę ATI Technologies. Z ATI "na pokładzie" ACON4 zapowiada się nie tylko na największą, ale i jedną z najbardziej lukratywnych imprez roku 2004.

"Sieciowe turnieje gier komputerowych stały się fenomenem na skalę globalną, łącząc w duchu przyjaźni i współzawodnictwa graczy z całego świata," powiedział Paul Ayscough, dyrektor marketingu korporacyjnego ATI Technologies, Inc. "Przez wsparcie dla najlepszych w swojej klasie imprez typu ACON4 demonstrujemy nasz zaangażowanie i wsparcie dla tej powiększającej się społeczności, udostępniając jej rozwiązania, które rozszerzają gry o nowe możliwości graficzne."

Proces rejestracji do ACON4 rozpoczęto. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warto zarejestrować się już teraz, by zapewnić sobie możliwość uczestniczenia w naszej imprezie. www.abitgamer.com

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.