Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 16 kwietnia 2004 
    

Axim X3i Wireless PAN/LAN


Autor: DYD | źródło: e-mail | 15:33
Dell wprowadził do swej oferty w Polsce nowy komputer kieszonkowy Axim X3i Wireless PAN/LAN, wyposażony w zintegrowane bezprzewodowe interfejsy Bluetooth i 802.11b. Obecność interfejsu Bluetooth umożliwi użytkownikom dostęp do Internetu i korzystanie z poczty elektronicznej w dowolnym miejscu za pośrednictwem telefonów komórkowych GPRS z łączem Bluetooth.

Axim X3i wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz o dużej jasności, wydajny procesor 400 MHz, 64 MB pamięci SDRAM, wymienne akumulatory oraz złącze SDIO umożliwiające rozszerzenie pamięci - jest przy tym lekki, cienki, wygodny w użyciu i estetyczny. Dell Axim X3i jest dostarczany ze stacją dokującą, zapewniającą szybką i łatwą synchronizację danych z notebookiem lub komputerem biurkowym.

Komputer kieszonkowy Axim X3i pracuje z oprogramowaniem Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC i jest standardowo dostarczany ze zoptymalizowanymi dla komputerów kieszonkowych wersjami programów Microsoft Outlook, Word, Excel, Internet Explorer oraz Windows Media Player.

Dell włączył również do swej oferty opcjonalny futerał ochronny, stworzony wspólnie z firmą projektancką Planet 21. Lekki, wyposażony w uchwyt do paska futerał zapewnia ochronę komputera kieszonkowego Axim przed wstrząsami, zgnieceniem i zarysowaniami.

Axim X3i sprzedawany jest ze standardową roczną gwarancją na zasadzie wymiany. Klienci mogą również skorzystać z usługi Dell Complete Care, obejmującej ważne w całej Europie ubezpieczenie przed skutkami przypadkowego uszkodzenia spowodowanego upuszczeniem czy zachlapaniem.

Komputery kieszonkowe Dell Axim X3 dostępne są w wersji angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej, w czterech różnych konfiguracjach o cenach od 879 PLN do 1677 PLN (bez kosztów dostawy i VAT).

Podstawowe dane techniczne komputera kieszonkowego Axim X3i Wireless PAN/LAN:

· Oprogramowanie Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC z programami Microsoft Outlook, Word, Excel, Internet Explorer oraz Windows Media Player (wszystkie w wersji Pocket)
· Procesor Intel Xscale 400 MHz
· Dotykowy, kolorowy, 3,5-calowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny TFT QVGA (240x320 punktów, 65 tys. kolorów)
· 64 MB SDRAM
· 64MB Intel StrataFlash ROM
· 1 gniazdo SDIO(Secure Digital IO)
· Wbudowane interfejsy Bluetooth i Consumer IrDA do obsługi sieci PAN (Personal Area Networking)
· Wbudowany interfejs bezprzewodowej sieci lokalnej 802.11b do obsługi sieci LAN (Local Area Network)
· Wymienialny, litowo-jonowy akumulator o pojemności 950 mAh ze zintegrowanym akumulatorkiem podtrzymującym
· Opcjonalny litowo-jonowy akumulator o zwiększonej pojemności (1800 mAh)
· Wbudowany mikrofon i głośnik
· Podświetlany wyłącznik / kontrolka zasilania
· Ciężar 140,4 g
· Wymiary 14,9x122,4x77,2mm
· Wyłącznik, 4 przyciski aplikacji, pięciokierunkowy przycisk nawigacyjny, pokrętło przewijania, wyłącznik sieci bezprzewodowej, przycisk nagrywania głosu, gniazdo słuchawkowe
· Podstawka USB z dodatkową wnęką do ładowania akumulatora
· Dostarczany standardowo z podstawką lub kablem synchronizacyjnym, zasilaczem i przewodem sieciowym, etui, dokumentacją i oprogramowaniem wspomagającym na CD

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.