Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 19 kwietnia 2004 
    

Fujitsu - nowa "igłówka"


Autor: Anitka | 19:12
Fujitsu wprowadziło do sprzedaży nową drukarkę igłową. Model DL3750+ przeznaczony jest do zastosowań domowych i biurowych. Jego cechami charakterystycznym są cicha praca, niewielkie rozmiary i duża prędkość.

Fujitsu DL3750+ znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykonuje się druki na papierze samokopiującym, a więc w sklepach, punktach usługowych, bankach czy instytucjach finansowych. Drukarka wykonuje do 5 kopii (łącznie z oryginałem). A nadruk wykonywany jest z prędkością do 480 znaków/s (12 cpi w trybie "draft").

Przy szerokości nadruku 96 znaków (12 cpi) w linii, DL3750+ w trybie "letter" drukuje 135 znaków/s. Zoptymalizowano także system podawania papieru, umożliwia on zarówno korzystanie z papieru ciągłego, jak i odręczne podawanie pojedynczych kartek.

Co istotne, choć praca "igłówek" kojarzy się zazwyczaj z nieprzyjemnym hałasem, to w przypadku modelu Fujitsu poziom hałasu zredukowano do minimum - nie przekracza on 49dB.

Model DL3750+ oferowany jest w dwóch wersjach: ze złączem Centronics lub podwójnym interfejsem Centronics/USB. Przybliżone ceny urządzeń to odpowiednio 749 i 769 EUR.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.