Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 26 maja 2004 
    

Bezprzewodowa karta SD


Autor: DYD | źródło: 4Press / Digit-Life | 12:09
(1)
SanDisk rozszerzył swoją ofertę o pojemniejszą kartę pamięci flash (256MB), która jest zintegrowana z modułem Wi-Fi. Pamięć może być stosowana w urządzeniach ze slotem SD i pracujących na systemie operacyjnym Microsoft Pocket PC 2002, Pocket PC 2003 lub Windows Mobile 2003.

Nowa karta SanDiska nie różni się specyfikacją od produktów innych wytwórców, ale jej zaletą może być cena. Urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec czerwca w cenie 129USD. Choć na samą kartę pamięci flash jest to dość duży wydatek, to jednak uwzględniając fakt posiadania modułu łączności bezprzewodowej, wybór nowej hybrydy marki SanDisk może okazać się ekonomicznie uzasadnionym. Nowa karta jest zgodna m.in. ze standardami WEP, 802.1x, PSK i WPA.

Wraz z nową kartą, SanDisk zaprezentowało także nowy czytnik pamięci flash 6-w-1, zgodny z formatami Secure Digital, Multimedia Card, Memory Stick, Memory Stick Pro, xD Picture Card i Smart Media, którego cena wyniesie ok. 30 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a tu tescik podobnego urzadzonka... (autor: phyllo | data: 26/05/04 | godz.: 13:47)
    jakby ktos byl zainteresowany:

    http://pdaclub.pl/view.php?news_id=8192

    pozdr.

    phyllo


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.