Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 31 maja 2004 
    

McLaren w kieszeni


Autor: Anitka | źródło: 4Press / I4U | 16:57
(2)
Formuła 1 jest powszechnie kojarzona z nowymi technologiami, szybkością i prestiżem. Nic więc dziwnego, że producenci z branży elektronicznej chętnie wykorzystują te właśnie wyścigi do promocji swoich wyrobów. Po aparatach cyfrowych i notebookach z limitowanych edycji, nawiązujących stylistycznie do Formuły 1, przyszedł czas na telefony komórkowe.

Niemiecka firma Siemens wprowadziła do swojej oferty "ekskluzywną" wersję aparatu SX1. Telefon SX1 McLaren Limited Edition, jak w zwykle w takich przypadkach, jest w stosunku do modelu podstawowego zmieniony stylistycznie i oferuje kilka dodatkowych "bajerów". Czarna, połyskująca obudowa ma przypominać z wyglądu najnowszy bolid teamu West McLaren Mercedes, sponsorowanego m.in. właśnie przez Siemensa. Fanów Formuły 1 z pewnością ucieszy też dostęp do nowych dzwonków o brzmieniu silnika oraz dostęp do informacji o stajni McLarena i galerii zdjęć z kierowcami Kimim Räikkönenem i Davidem Coulthardem, którzy podobno sami używają takich telefonów.

Wśród dodatków znalazła się też animacja z wyścigówką West McLaren Mercedes MP4-19, która jest prezentowana przy włączaniu aparatu. Oprócz tego do dyspozycji użytkowników oddano wszystkie funkcje SX1, a więc aparat VGA, odtwarzacz MP3, tuner radiowy i slot na kartę MMC.

Nowy Siemens prezentuje się bardzo stylowo, niestety na razie dostępny jest tylko w Niemczech, gdzie trzeba zapłacić za niego 649 Euro - o 50 Euro drożej, niż za "zwykły" model SX1.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. niech lepiej... (autor: XTC | data: 31/05/04 | godz.: 23:07)
    napiszą od nowa do niego soft zamiast mamić takimi pierdułami :)

  2. :)) (autor: RusH | data: 1/06/04 | godz.: 02:29)
    co chcesz od softu ? odpala gry z ngage ? odpala :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.