Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 8 czerwca 2004 
    

Apple Airport Express


Autor: R4v | źródło: PC Pro/Digit-Life | 12:41
(1)
Apple przedstawił ciekawe urządzenie, łączące w sobie radiowy bridge/repeater 802.11g, printserver oraz możliwość transmisji muzyki. Airport Express może być podłączony do gniazdka w dowolnym pokoju. Port Fast Ethernet służy do podłączenia modemu szerokopasmowego, co umożliwia dzielenie połączenie wśród wielu użytkowników. Do portu USB można podpiąć drukarkę. Będzie ona widoczna dla wszystkich użytkowników sieci. Najciekawsze jest jednak gniazdo audio. Obsługuje ono 'jacka' analogowego oraz cyfrowego (optycznego). Umożliwia ono podłączenie dowolnego urządzenia odtwarzającego muzykę, np. amplitunera. Dzięki oprogramowaniu AirTunes, korzystającemu z pakietu iTunes, można słuchać muzyki z komputera w dowolnym miejscu w domu. AirPort Express trafi do sprzedaży w lipcu w cenie $130. Więcej szczegółów na temat urządzenia można znaleźć na stronach Apple.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. rewelacyjna cena (autor: RusH | data: 9/06/04 | godz.: 01:03)
    szkoda ze w polsce zaobserwowalem zjawisko zwane "podatek apple" :/ , w salonie ceny sa takie jak w usa po przeliczeniu na zlotowki ... tylko ze te ceny sa podawane w EURO :DDDD

    serio cos co kosztuje 10$ w apple usa, u nas bedzie kosztowac w cenniku 45 .. tyle ze EURO


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.