Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 9 czerwca 2004 
    

Efektowny odtwarzacz MobiNote


Autor: Anitka | źródło: 4Press / 1UP | 10:48
(1)
Wśród rosnącej liczby przenośnych odtwarzaczy filmów warto zwrócić uwagę na model DVX-POD 7010 firmy MobiNote, który cechuje się przede wszystkim 7-calowym wyświetlaczem LCD. Odtwarzacz gwarantuje jakość wyświetlanego obrazu - w rozdzielczości 720 x 480 pikseli - na poziomie D1, odpowiadającym jakości DVD. Oprócz prezentacji filmów DVX-POD 7010 może pełnić także rolę odtwarzacza MP3, magnetowidu oraz cyfrowego albumu na zdjęcia. Urządzenie podłączone do telewizora umożliwia nagrywanie oglądanych programów na wbudowany dysk twardy o pojemności 20GB. Komunikację z komputerem zapewnia port USB 2.0.

DVX-POD7010 charakteryzuje się dość prostym wyglądem. Wszystkie przyciski operacyjne umieszczone są z boku odtwarzacza, zapewniając maksymalną powierzchnię na ekran. Front odtwarzacza jest w kolorze białym, zaś jego boki są srebrne. W celu uproszczenia obsługi urządzenia producent opracował interfejs użytkownika w formie ikon.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. fajnie (autor: kapitan_kloss | data: 9/06/04 | godz.: 15:14)
    tylko ile wynosi cena tego odtwarzacza ?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.