Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 28 czerwca 2004 
    

i9xx do poprawki


Autor: R4v | źródło: VRZone | 15:02
(1)
Jak podają japońskie źródła, w Kraju Kwitnącej Wiśni zniknęły z półek płyty z najnowszymi chipsetami Intela: 915 i 925. Są one wycofywane nie tylko ze sklepów, ale także od klientów, którzy nabyli już płyty. Problem dotyczy wieszania się biosu tuż po starcie. Według VR-Zone, przyczyną takiego zjawiska jest nieposkromiony apetyt mostka ICH6 na energię elektryczną z baterii na płycie. Pobór prądu jest tak duży, że bateria może wytrzymać ok. miesiąca. Po tym czasie komputer odmawia współpracy. Oczywiście wymiana baterii przywróci maszynę do życia. Wadliwe mostki były wyprodukowane w 41 tygodniu, pomiędzy 7 a 14 czerwca. Nie wiadomo jednak, czy problem nie ujawni się w późniejszym okresie w innych seriach. Wadliwe płyty zostaną wymienione na nowe.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ..... tia (autor: RusH | data: 28/06/04 | godz.: 16:01)
    a jak podeslalem to jako news 3 dni temu to nikt nie opublikowal :/

    Intel zrobil Recall WSZYSTKICH plyt na i915 i 925 :D maahahahaha, ocenia sie ze ten Recall bedzie 2x bardziej kosztowny od recallu i820 :) Intel bedzie zwracac $120 od chipsetu :) a poszlo ich na prawde SPORO :D
    mahahah what a good day for AMD.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.