Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 30 czerwca 2004 
    

Długopis: Trzy w jednym


Autor: DYD | źródło: 4Press / Gizmodo | 13:42
(1)
Spy Disk to japońskie urządzenie łączące w sobie funkcje długopisu, pendrive'a i czytnika kart pamięci. Ważący 49 gram długopis zawiera standardowy pendrive z pamięcią flash, podłączany do komputera przez port USB 2.0.

Znajduje się w nim również rozcięcie, w które można wpiąć kartę SD/MMC. Niestety, danych nie można skopiować bezpośrednio z karty na wewnętrzną pamięć flash - najpierw trzeba przetransferować pliki do komputera. Dostępne są dwie wersje pióra - ze 128MB pamięci w cenie 7140 jenów (250 PLN) i z 256MB pamięci w cenie 13440 jenów (460 PLN). Więcej informacji i zdjęć na stronie www.thanko.jp/spydisk.html (w języku Kwitnącej Wiśni).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. problem (autor: kocurski | data: 2/07/04 | godz.: 00:45)
    polega na tym, że wszystko, co jest długopisem podlega prawom życia długopisów - gubi się je, zostawia, odruchowo zabiera nie swoje. Ten jak na długopis jest trochę duży, ale też może paść ofiarą takich odruchów. A tani nie jest.. i dane też raczej nie będą dla właściciela bezwartościowe... Trochę ryzykowna zabawka - lepszy już pendrive na smyczy lub przy kluczach.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.