Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 8 lipca 2004 
    

Thief: Deadly Shadows - premiera


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 13:59
(2)
Cenega Poland informuje, że już jutro do sklepów na terenie całego kraju trafią pierwsze egzemplarze najnowszej produkcji firmy Eidos i studia ION Storm - Thief: Deadly Shadows. Bezszelestny złodziej powraca w swej najmroczniejszej dotąd przygodzie, a Deadly Shadows wydane zostało przez Cenegę w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Nazywasz się Garrett, jesteś mistrzem złodziejstwa. Rzadko widziany i nigdy nie pochwycony, stałeś się legendą swojego fachu. Przemkniesz się obok każdego strażnika, złamiesz każdy zamek i przedostaniesz się do każdej, choćby najpilniej strzeżonej rezydencji. Twoim obszarem działania jest mroczne Miasto, w którym przemoc i korupcja są codziennością, a możni tego świata wyzyskują biednych i siebie nawzajem. W tym świecie magia i przemysł istnieją obok siebie.

Spokojny żywot mistrza w złodziejskim fachu już wkrótce odejdzie w zapomnienie. Wedle antycznej przepowiedni, zbliża się wiek ciemności, a Garrett nie ma innego wyjścia, jak tylko związać się z enigmatyczną organizacją the Keepers. Zdrada, przemoc i konieczność ratowania Miasta przed zagładą - czy to nie za dużo, jak na jednego złodzieja, choćby i najlepszego?

Więcej Informacji o grze znajdziecie tutaj, a tralier ściągniecie stąd (9,86 MB). Strona oficjalna gry Thief dostępna jest pod tym adresem. Natomiast tutaj znajdziecie wersję demonstracyjną gry (447 MB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. przeszedłem tydień temu (autor: blimek | data: 8/07/04 | godz.: 14:13)
    pomysł fabuła świetna wykonanie do d..... zwłasza z widoku kamery TPP

  2. btw (autor: wukillah | data: 8/07/04 | godz.: 15:18)
    jest juz patch 1.1

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.