Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 8 lipca 2004 
    

Światowa premiera małego iPoda


Autor: Anitka | źródło: 4Press / BBC | 14:07
(2)
Apple ujawniło datę światowej premiery dostępnego obecnie tylko w USA iPoda mini. Urządzenie trafi do sprzedaży 24 lipca. W Stanach Zjednoczonych iPod mini sprzedawany jest od lutego i cieszy się tak dużym powodzeniem, że firma Hitachi - producent miniaturowych dysków twardych 4GB montowanych w urządzeniu - nie nadąża z produkcją. Dlatego Apple zdecydowało się na tak duży "poślizg" we wprowadzeniu sprzętu na inne rynki. Jednak i tak prawdopodobnie bezpośrednio po światowej premierze "mini" pojawią się niedobory - przedstawiciele Apple spodziewają się, że będą w stanie w pełni zaspokoić światowe zapotrzebowanie na ten model dopiero we wrześniu. Ważące 109 g i posiadające wymiary 9,1 x 5,1 x 1,3 cm urządzenie oprócz odtwarzania muzyki oferuje też proste gry, kalendarz i notatnik. Cena iPoda mini wyniesie w Europie - w zależności od kraju - 259 lub 269 euro.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. i tak ich nie bedzie (autor: RusH | data: 8/07/04 | godz.: 17:02)
  brakuje ich w USA, w Kanadzie sa nie do dostania praktycznie .. a to jest DROGI luksusowy odtfaszacz jak na rynek USA :)

 2. ... (autor: PiK@TwojePC | data: 8/07/04 | godz.: 17:43)
  ... po pierwsze to karykatura odtwarzacza - bajer dla ludzi chcacych byc na topie, ale majacych za malo pieniedzy na normalnego iPoda.
  Proporcje scianek, przyciskow, "tego kolka" zostaly wziete z kosmosu, a raczej podporzadkowane dyskowi.
  Nie tedy droga. Przeboj to zapewne bedzie, ale hamburgozercy kupuja wszystko co w TV "swieci".
  Designer powinien stracic robote za ten wybryk.

  RusH - wrzuc czasem swoje komentarze do edytora tekstu ze sprawdzaniem pisowni... . Masz zly wplyw na mlodych czytelnikow :P


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.