Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 9 lipca 2004 
    

Nowa wersja Hd Tach


Autor: Anitka | 12:31
HD Tach 3 jest napisaną kompletnie od nowa wersją benchamarka Tach przeznaczonego dla Windows 2000 oraz Windows XP. Użytkownicy Windows 2000 oraz XP odkryją, że HD Tach 3.0 został znacznie ulepszony pod kątem wygody użytkowania jak i nowych funkcji. Co ważne, program nie będzie już działał ze starszymi wersjami Windows - 95, 98, ME oraz NT 4.0. W celu przeprowadzenia testow na tych systemach należy pobrać wersję 2.70.

HD Tach testuje odczyt sekwencyjny, prędkości dostępu do danych oraz interfejs naszego przenośnego nośnika pamięci (dysk twardy, dysk flash, dysk wymienny, itp). Wszystkie technologie takie jak SCSI, IDE/ATA, 1394, USB, SATA oraz RAID są obsługiwane przez ten program. Wyniki testów z HD Tach mogą być użyte w celu potwierdzenia specyfikacji producenta, analizy systemu w celu poprawienia jego wydajności oraz dla porównywania wydajności z innymi.

HD Tach jest łatwy i szybki w obsłudze, a wyniki testów prezentuje w czytelnych wykresach. Możliwe jest między innymi porównanie dwóch napędów podczas jednego testu, a wyniki zostaną umieszczone na jednym wykresie celem łatwiejszego porównania.

HD Tach dostępny jest w trzech różnych wersjach: bezpłatnej (niekomercyjnej, która może jednak być używana jako komercyjna przez 14 dni), która daje dostęp do wszystkich dostępnych funkcji, a także możliwości zapisywania wyników testów. Tę wersję programu można pobrać z tego miejsca. Druga to wersja komercyjna, która jest wersją z licencją dla użytkowników biznesowych oraz zespołów. Ta wersja dostępna jest w sprzedaży online i kosztuje 19.95 USD. Trzecią wersja jest wersja RW, która jest zaawansowaną wersją komercyjnego HD Tach 3, dającą dodatkowo możliwość wykonywania sekwencyjnych testów zapisu, pełnych testów zapisu/odczytu oraz umożliwia zapis wyników testu do plików Excel oraz CSV. Wersja ta dostępna jest również w sprzedaży online i kosztuje 49,95 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.