Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 15 czerwca 2001 
    

Test GlobalWIN WBK38 w Sieci


Autor: DYD | 13:03
Polarny z NVISION przetestował jeden z mocniejszych coolerów dostępny obecnie na rynku. GlobalWIN WBK38 - bo o nim mowa, jest następcą osławionego modelu FOP 38. Cechą wspólną WBK38 i FOP38 jest wiatrak - bardzo mocny, pochodzący od firmy Delta. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym wentylatorze zapraszam tutaj. Na koniec krótki fragment:
Wiatraczek jest naprawdę niesamowicie głośny! Same dane podawane w decybelach (dBA) nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak pierwsze uruchomienie komputera z tym coolerkiem na pokładzie! Jednak cały hałas rekompensuje jego moc. Ilość obrotów + grubość wiatraka powoduje to, że "wyrzuca" on niesamowitą ilość powietrza w stronę radiatora. Wiatraczek jest osłonięty kratką, która zabezpieczy zarówno przed niepowołanym wsadzeniem palców w płaty (a to może być naprawdę bolesne) jak i wpadnięciem kabli (co może znowu doprowadzić do uszkodzenia płata - czyli całego wiatraczka).
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.