Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 16 lipca 2004 
    

Nowe telefony Sony Ericsson


Autor: DYD | źródło: 4Press / ZDNet | 12:38
(1)
Sony Ericsson zaprezentowało nowe modele telefonów komórkowych. S710a i Z500i to dwa modele współpracujące z sieciami EDGE, pozwalającymi na znacznie szybsze przesyłanie danych niż ma to miejsce w standardowych sieciach GSM/GPRS. S710 posiada wbudowany 1,3-megapikselowy aparatem cyfrowy. Telefon jest wyposażony w duży, 2,3-calowy ekran, moduł Bluetooth i slot na karty pamięci Memory Stick Duo. Będzie sprzedawany w Ameryce. Do Europy i Azji trafi Z500i - "klapkowiec" z aparatem VGA. Posiada też funkcję krótkofalówki ("push-to-talk"). Obydwa modele trafią do sprzedaży w czwartym kwartale.

Wśród zapowiedzi pojawił się też model P910 - połączenie telefonu z handheldem. Aparat pracuje pod kontrolą systemu Symbian v7.0, posiada klawiaturę i ekran dotykowy (tekst można wprowadzać rysikiem), a także slot Memory Stick Duo. Wbudowana pamięć mieści 64MB danych, w zestawie dołączana będzie też karta o pojemności 32MB. P910 zadebiutuje już w trzecim kwartale.

W podobnym terminie na rynku pojawi się ostatnia z premier Sony Ericsson - skierowany na rynek popularny model K500. Urządzenie posiada 1,9-calowy ekran, zintegrowany odtwarzacz MP3 i aparat cyfrowy. Ten model będzie promowany jako telefon niezwykle "rozrywkowy" - 12MB pamięci wystarczy na pomieszczenie aż 45 gier 3D, o których wysoką jakość zadbać ma wsparcie dla technologii Java 2.0 i akcelerator Mascot Capsule Engine Micro3D Edition. Producent zapowiada, że na tej "komórce" będzie można zagrać m.in. w znany doskonale użytkownikom innych platform tytuł "Splinter Cell: Pandora Tomorrow" z trójwymiarową grafiką.

Na zdjęciu: Sony Ericsson K500


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. [;..;] (autor: GesTee | data: 16/07/04 | godz.: 21:56)
    odmłodzony i odswierony z duchem techniki T630 tfu T610 ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.