Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 30 lipca 2004 
    

Ambitne plany Lite-On


Autor: DYD | źródło: 4Press / Digit-Life | 14:03
Tajwańska firma Lite-On ujawniła swoje plany na przyszły rok, w których wynika że chce kontrolować od 10% do 15% udziałów w rynku nagrywarek DVD. Z danych szacunkowych wynika, że w tym roku firma będzie kontrolować 8,3% tego rynku. Lite-On jest obecne w sektorze nagrywarek DVD od 2000r. Firma optymistycznie spogląda w przyszłość, bowiem nagrywarki DVD - w odróżnieniu od odtwarzaczy - są urządzeniami bardziej skomplikowanym pod względem technologicznym, co w pewnym sensie zabezpieczy rynek przed zalewem tanich urządzeń z Chin.

Lite-On sprzedaje swoje nagrywarki DVD w Europie i stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie w USA liczba punktów sprzedających nagrywarki DVD Lite-On wzrosła z sześciu do aż czterystu. Z kolei w europejskim kanale dystrybucyjnym znajdują się m.in. firmy Dixons, czy Casino.

Do końca roku Lite-On bedzie posiadał pięć linii nagrywarek DVD, w tym serię urządzeń jednoformatowych, dwuformatowych, napędy combo VHS+DVD, hybrydy HDD+DVD oraz nagrywarki DVD z portem IEEE 1394, zapewniające zapis danych bezpośrednio z cyfrowych kamer wideo.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.