Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 4 sierpnia 2004 
    

Ricoh Aficio CL1000N


Autor: DYD | źródło: e-mail | 18:17
Firma Ricoh powiadomiła o wprowadzeniu na rynek Aficio CL1000N, kolorowej drukarki laserowej przeznaczonej dla małych grup roboczych mogącej służyć także jako drukarka biurkowa. Aficio CL1000N należy do nowej generacji drukarek dzięki swoim niewielkim rozmiarom, niskiemu poziomowi hałasu oraz 20-sekundowemu czasowi oczekiwania na pierwszy kolorowy wydruk. Mechanizm drukowania umożliwia wydruk z prędkością 8 stron na minutę w kolorze oraz 31 stron w trybie czarno-białym. Opcjonalny moduł dupleksu pozwala osiągnąć taką samą prędkość drukowania w trybie dwustronnym. Do wersji standardowej dołączone jest oprogramowanie Adobe PostScript 3. Kolorowe dokumenty PDF mogą być drukowane szybko i w wysokiej jakości dzięki bezpośredniej konwersji kodu PDF. Maksymalna dostępna pojemność papieru wynosi 780 arkuszy o standardowej gramaturze. Jest możliwość obsługi takich nośników, jak koperty, etykiety i papier błyszczący o gramaturze do 210 g/m2.

Model ten wyposażony jest w kartę sieciową i złącze USB 2.0, jest także zgodny ze standardem Ethernet oraz - opcjonalnie - z Wireless LAN i Bluetooth.

Status sieciowych urządzeń peryferyjnych może być monitorowany przez standardową przeglądarkę internetową dzięki oprogramowaniu SmartDeviceMonitor. Kierownicy IT i administratorzy sieci mogą ustawiać uprawnienia użytkowników oraz ograniczać ich dostęp do drukowania, w tym do drukowania materiałów kolorowych.

Ricoh Aficio CL1000N dostępne będzie na rynku polskim w cenie od 4090 zł + VAT. Urządzenie objęte jest standardową roczną gwarancją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.