Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 5 sierpnia 2004 
    

Nowe nośniki TDK


Autor: DYD | źródło: 4press / CDRinfo | 12:33
(2)
Firma TDK, światowy lider w segmencie cyfrowych urządzeń do nagrywania i odtwarzania filmów, rozszerzyła portfolio swoich produktów o nowe nośniki DVD serii Armor Plated DVD. Płytki o średnicy 8cm przeznaczone są do stosowania w amatorskich i profesjonalnych kamerach wideo.

Nowe nośniki TDK produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i zawierają specjalne rozwiązania chroniące przed promieniowaniem UV, będącym jedną z przyczyn uszkodzeń nośników optycznych. Dzięki nowym płytom DVD firmy TDK, użytkownicy cyfrowych kamer wideo będą mogli być pewni, że ich nagrania są odporne na niespodziewane zniszczenie.

8cm nośniki Armor Plated DVD to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów, którzy zapisując swoje filmy na płytach DVD chcą mieć absolutna pewność że dane będzie można odczytać nawet za kilka lat. TDK w swoim produkcie wykorzystało rozwiązania stosowane w nośnikach Armor Plated DVD o średnicy 12cm, dzięki czemu nowe płytki są ok. 100 razy bardziej odporne na zadrapania, niż standardowe nośniki DVD. Co więcej, płytki Armor Plated DVD są także trzykrotnie bardziej odporne na działanie promieni UV, niż nośniki innych producentów.

Płyty Armor Plated DVD TDK o średnicy 8cm mogą być zapisywane z prędkością x2 w formacie DVD-R. Cena nowych nośników wyniesie 8,99 USD za sztukę. Producent oferuje także 8cm nośniki Armor Plated DVD-RW bez dodatkowej ochrony anty-UV w cenie 11,99 USD za sztukę.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. trochę (autor: Auror | data: 5/08/04 | godz.: 13:07)
    się news rozjechał.

    Co do płytek - coś mam wątpliwości że można je będzie spokojnie odtworzyć za kilka lat, jeżeli będzie się ich używało kilkakrotnie ...


  2. sie juz... (autor: DYD-Admin | data: 5/08/04 | godz.: 14:48)
    ...zjechalo... ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.