Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 1 marca 2001 
    

Hercules oficjalnie ogłasza kartę 3DProphet III


Autor: NICR4M | 21:15
Cena 529.99$ (w USA) nie wróży najlepiej premierze tej karty (początek marca). Cenę zapewne podnosi drewniane (tak przynajmniej wygląda na zdjęciu) opakowanie i dołączone oprogramowanie - np. Hercules 3D Tweaker 2.0. Początkowo różnice wydajności kart GF3 i GF2Ultra nie będą tak duże by odpowiadały różnicom cenowym - no może poza FSAA w Hi-Res, gdzie jest spodziewany ogromny skok wydajności względem starszych układów.

Wszelkie (nieoficjalne) informacje wskazują na rychłe wejście GF3-MX - o ile premierowe wersje kart na GF3 się nimi nie okażą. Dociekliwi doliczyli się już (po ilości kulek stykowych na układzie), że GF3 ma 256-bitową szynę pamięci DDR - czyli przepustowość pamięci jest dwukrotnie większa, niż w przypadku tych samych układów (460-500MHz DDR) na kartach z GF2Ultra. Czas pokaże, czy pierwsze wersje kart będą używały tylko połowy szyny pamięci (128bit), by po pół roku producenci mogli zaprezentować wersje GeForce3 Ultra-256DDR? Na razie pozostają nam tylko liczne przypuszczenia co do rzeczywistej wartości nowego dziecka NVidii. Więcej na stronie us.hercules.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.